Інформація для відвідувачів

Під час відвідування родичів ви завжди можете зустрітися з завідуючими відділеннями, отримати детальнішу інформацію з усіх питань, що Вас цікавлять. Крім фіксованого прийомного дня в понеділок з 10:00 до 16: 30, адміністрація лікарні ніколи не відмовляє відвідувачам в прийомі в робочий час.

 

Лікарня розташована в 10 кілометрах від м. Херсона в с. Степановка поряд із старим великим парком. Є регулярне автобусне сполучення – маршрутне таксі від центрального ринку і до кінцевої зупинки біля воріт лікарні або маршрутне таксі №10 до кінцевої зупинки.

Менша частина відділень, служби, адміністративний корпус – знаходяться в новій будівлі лікарні, побудованій за типовим проектом в 1989 році.

Новий корпус
Новий корпус

Лікарня надає допомогу пацієнтам з різними психічними розладами, включаючи психози, неврози, залежність від психоактивних речовин (алкоголізм, наркоманія і ін.).

Функціонує соматогеріатричне відділення для лікування психічних розладів, що виникають в пізньому віці.

При наявності показань пацієнти можуть отримувати лікування за типом денного стаціонару.

Лікарня приймає на лікування і іногородніх жителів.

Висококваліфікований медичний персонал прагне поліпшити умови для пацієнтів, зробити їх перебування в Херсонській обласній психіатричній лікарні зручним і нетривалим. Лікарня акредитована Міністерством охорони здоров’я як лікувальний заклад вищої категорії.

Ми завжди готові Вам допомогти!
Додаткові питання можна поставити по телефону 380552339248, через інтернет: office@mental.kherson.ua, або через форму зворотного зв’язку :

line