Бути людяним – це не обов’язок, це дар.

   Протягом трьох місяців у нашому місті Фондом громади Херсона «Захист» здійснювався благодійний проект «Люди – людям!» задля полегшення лікування особливо важких пацієнтів обласної психіатричної лікарні. Ці люди не винні, що потрапили з різних причин у пастку власної психіки, а суспільство їх просто викреслило, відгородилося від них й залишає поза увагою. Вони поруч, й вони потребували нашої допомоги, адже вкрай скромне фінансування обласної психіатричної лікарні призвело до того, що й ній не було жодного!!! протипролежневого матраца, на 900 пацієнтів – один апарат -концентратор кисню.


   


Сьогодні Фонд з радістю звітує – проект закрито, й допомогу від вас, шановні доброчинці, передано на баланс лікарні.

Хтось не вірить у доброчинність через благодійні фонди… А ми можемо вам доповісти, що на відміну від бюджетних закупівель, за якими ми досить часто можемо спостерігати невиправдано надвисокі ціни за будь що, наш Фонд шукав постачальника товарів не тільки за показником ціна-якість, але й такого, хто сам готовий поступитися своїм прибутком на користь благодійності.

Знайомимо вас – київське ТОВ «Медтехника», керівник Редько Владислав Дмитрович  (https://medapparatura.in.ua/) зробило нам дійсно вагомі знижки (загалом – більш як на 17 тисяч грн.) на весь товар, завдяки чому ми змогли придбати для психіатричної лікарні два концентратора кисню та замість 35-ти аж 51 протипролежневий матрац! Цей соціально відповідальний бізнес ще й узяв на себе поштові витрати з доставки усього товару до Херсона!!!

Скажімо чесно – збирати благодійні пожертви для психічно хворих людей було дуже складно! Дітям, людям похилого віку – будь ласка, а психічно хворим …не готові. Але ж цивілізованість суспільства визначають за різними параметрами, зокрема, за тим, як співгромадяни ставляться до людей з психічними вадами.

Дякуємо за людяність тим, хто відгукнувся й допоміг!

Слова щирої вдячності адресуємо:

керівниці ТОВ «АСКОНА-Південь» ТМ «АНСЕРГЛОБ» Ользі Загребельній,

керівникові ТОВ «Херсонрембудтрест» Ігорю Бергарту,

приватним благодійникам Валерію Синявському, Олені Барах, Альоні Ротовій,

учасникам благодійного вечора «Танго з Олександром Гоноболіним»,

28-ми доброчинцям, які зробили внески онлайн,

близько 100 херсонцям, які вкинули свої пожертви у благодійні скриньки нашого Фонду у магазинах ФРЕШ,

289-ти херсонцям, які надали допомогу через банківський термінал «Банку інвестицій та заощаджень» в приміщенні Єдиного вікна у міській раді.

Ми не знаємо ваші імена, але ми пишаємося вами!

Особливі слова вдячності — активістам групи у фейсбуці «А що зробив ти?» https://www.facebook.com/WhatYouHaveDone/ , завдяки благодійній допомозі яких передано у лікарню аж 17 протипролежневих матраців!

Більш 400 херсонців пожертвували 70% від необхідної суми, а 30% додав наш давній партнер – ІСАР “Єднання” в рамках проекту Школа Фондів Громад за підтримки Фонду Ч. С. Мотта. 

Загалом сума допомоги обласній психіатричній лікарні склала 86 040 гривень.

Тож усім дякуємо, хто не забув, що ми – Люди!

line

З подробицями здійснення цього проекту ви можете ознайомитися за посиланням  https://www.facebook.com/ЛЮДИ-ЛЮДЯМ-2248426285391719

Сума допомоги обласній психіатричній лікарні
Сума допомоги обласній психіатричній лікарні склала 86 040 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *